Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5C 8gb, vennétek ilyen...

Iphone 5C 8gb, vennétek ilyen kis tárhellyel ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még iphonem, az árát irreálisnak találom. Most viszont találtam alig használtat 10 hónap garival 50 ezerért, csak az a baj szolgáltatót is kéne hozzá váltanom... Mondjuk úgy hallottam átlehet vinni a telefonszámot minden gond nélkül :)

8gb nem túl kevés? Gondolom alapbol szabad vagy 3,5-4gb és ezen kéne eléldegélni, nem is bővíthető...

De ahhoz képest hogy 2 éve ilyenkor 200 ezerért debütált... egy pillanatra elgondolkodtam


2015. szept. 13. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Vegyel rendes mobilt
2015. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennem meg
2015. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, várok még észrevételeket.

Volt már kezemben iphone egy barátom által, igazából ő még a 16gb se fért el nagyon. Sok fotó meg videót imádott csinálni és mentette is őket rendesen.

Pár alapprogrammal meg 1-2 játékkal nem túl sok egyéb hely maradna, még ha folyamat menteném is ki belőle a dolgokat...

2015. szept. 13. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor jól tudtam, hogy az Iphoneok nem bővíthetőek. Ez kevés akár honnan is nézzük. :D
2015. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is nagyon keves, nezve azt hogyha te is szeretsz peldaul fotozni vagy videokat csinalni a telefonoddal es van 4000 keped (szelsoseges pelda) akkor az mar 4 GB tarhely foglalas es akkor meg nincsenek sehol az appok amik szinten sok helyet foglalnak. Szerintem nem erne meg.
2015. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5C marhaság: kevés tárhely, gagyi kinézet, irreális ár.

Mondjuk 50-ért nem nagyon van jobb, de legalább lenne kártyafüggetlen...

2015. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

maga az ár nem rossz, mert ennyi pénzért egy korrekt telefont kapnál, viszont a 8 giga tényleg kevés, meg persze az is egy szerencsétlen dolog, hogy nem független, de ezen könnyű segíteni, ugyanis elég sok közül lehet válogatni.

nem mondom, hogy a gari felesleges, de nekem idáig semelyik iPhone-ommal sem volt gond, pedig én is használtan vettem mindet.

nekem már a 16 giga is kevés lenne, 32-t javaslom, azon biztosan elférnél, akár szóbajöhetne sima iPhone 5 is, de ha ugyanolyan árban találnál 32 gigás 5C-t(nagyon ritka), akkor én mindenképp azt venném.

2015. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jövő honapban szeretnem megvenni a sony xperia z5 -öst 32 gb belső tafhely + kineztem egy 128 gb memkriakartyat hozza, 8 gb el sem tudnam kepzelni a mobilt a sonyericsson c905 ösömben volt talan 8 gb kartya
2015. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!