Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6 plus-t megéri...

Az iphone 6 plus-t megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 18:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
62%
minek?
2015. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A helyedben várnék és megvenném a 6s-t majd. ;)
2015. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
nem, ahogy semmilyen iphone-t
2015. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha ez a kérdés felmerül, akkor nem.

azt éri meg megvenni, amire szükséged van, ártól függetlenül, hiszen te magánügyed, mennyit költessz egy adott dologra.

innentől az utolsó válaszoló véleménye is semmisnek nevezhető...

2015. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
attól, hogy megkérdeztem hogy érdemes-e megvenni még nem jelenti azt hogy nem gondolkodok el komolyan a megvételén. és azzal mi a baj hogy megszeretném tudni hogy nem gagyi.
2015. szept. 14. 19:44
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


4-es: "azt éri meg megvenni, amire szükséged van"

Ha egy kiló krumplira van szükséged, akkor egy kiló krumplit veszel, nem felet, s nem fizetsz érte kétszer annyit. Az iphonnál majdnem minden telefon jobb ár érték arányú. Ráadásul a 6plus még hajlik is...

2015. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én nem fogok hitvitákba bocsátkozni, annyit mondok el, hogy az én közel 1 éves 6 plusom nem hajlott meg...biztos azért, mert én nem a farzsebemben hordom és nem ülök rá...annyit mondok, hogy mindenki ahhoz szóljon hozzá, amihez van gyakorlatban is köze...neked sosem volt iPhone-od mert sajnálod rá a pénzt, mégis itt okoskodsz, hogy hát így szar meg úgy szar és drága...én pont egy 2013-as nexus 5-öt cseréltem le...nem jött be, ehhez képest most a 6plus-tól semmiképp nem is akarok megválni, mert egyszerűen SZÁMOMRA ez a tökéletes, tehát nekem megérte.

azt meg senki nem kérdezte, hány másik telefon van jobb ár-érték arányban. ahogy fentebb írtam, nekem teljesen mind1 lenne, ha olcsóbb meg erősebb egy mostani nexus 6, ha nem használom szívesen az androidot...akkor számomra egy rossz választás lenne...

2015. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy sosem volt iphonom meg hogy sajnálom rá a pénzt? Ismersz te engem vagy mi?!

Amúgy nem volt iphonom, de 1 évet az USA-ban éltem, és mindenkinek az volt, úgyhogy nagyon jól tudom milyen...Csak annyit, hogy a WP-m alap funkcióitól el voltak ájulva, pedig aztán annak is van hova fejlődni... Apropó WP, Iphone mellett nem érv hogy az Android nem jött be, mivel van más alternatíva is, de persze én nem értek hozzá...

És akkor jössz te, a kis isheep és belekötsz a kérdésre adott válaszomra, gratulálok...


[link]


[link]


[link]

2015. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, mire akarod használni? Mert a te felhasználói igényedhez kell telefont választani. De szerintem arra amit az iphone művel akár lehellgatások terén is-nyíltan, faarccal-, akár maga a telefon és a kiegészítők túlárazásával, arra senkinek nem lehet igénye... Lehet szeretni az iphonet-is (lsd isheepek), de arra hogy megéri e megvenni, arra bizony az a válasz, hogy nem, mert ár/érték arányban az egyik legroszabb választás. Nem is beszélve arról, hogy itt Mo-on ki sem tudod használni teljesen. Még talán az USA-ban megérné, mert ott mindenki ki van tömve Apple termékekkel, és minden funkció támogatva van, de itt nem. (+memóriakártyát nem tehetsz bele, akkut sem cserélhetsz, tehát bármi baja lesz mehet is a kukába...)
2015. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

biztos az átlagembert hallgatja le az NSA, és ha meg is teszi, majd mit fog vele kezdeni? :D

köttesd ki az internetet, és semmit ne használj kommunikációra, mert mindent le tudnak hallgatni ennyi erővel :D


és volt lumia 1020-am is...csak a kamerája miatt sajnáltam megválni tőle, amit a mai napig fontolgatok, hogy az 5S-em mellé ismét veszek egyet...de számomra az sem hozott semmit iOS-hez képest.

vannak ügyes funkciói, utolsó nap jöttem rá például, hogy lehet azt csinálni, hogy ne kelljen x ideig megadni a jelkódot, ha fel akarom oldani...de ez is azt mutatja, hogy nem hiányzott addig sem.

én arról nem fogok addig véleményt mondani, ameddig meg nem jelenik a win10, és nem fog durva felzárkozóst hozni.

anyumnak pl. lumia 520-a van...pont azért vett okostelefont, hogy kicsit tudjon már új dolgokat, mint a netes hívások. egy kollégájával próbált volna facebook-os hívást kezdeményezni, amit a messenger a mai napig nem tud. viber van meg skype...kollégájának meg nem volt egyik sem.

és ez csak egyetlen teljesen jogosan elvárható funkció, ha már az iOS-es és az androidos messenger app ezt közel egy éve tudja.

engem ne nevezz "isheepnek", nekem már legalább van tapasztalatom mind3 nagyobb platformal, és mégegyszer leírom: nem fogok azért mást használni, mert x ember azt mondja, hogy a wp vagy az android szerinte jobb, ráadásul olcsóbb is.

ha van autód, biztos valami nagyon olcsó, 20 éves swift-ed van, hiszen az is autó, azzal is eljutsz a-ból b-be...minek vennél egy 2-3 éves autót milliókért, pénzkidobás, egy 20 éves swift ár-érték arányban verhetetlen...körülbelül te ezt akarod most megmagyarázni.



eleve ha az USA-hoz hasonlítjuk Magyarországot, okostelefonunknak sem kellene lenni, hiszen itt akármelyik szolgáltatót nézzük, csak lehúz...mobilnet előfizetés is k_rvadrága, ami meg ugye illik egy okostelefonhoz, hogy az összes funkcióját kihasználjuk, mégis van, aki nem engedheti meg magának.

ha már ennyire filléreskedünk...

2015. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!