Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell frissíteni Android...

Hogyan kell frissíteni Android 5.2-ra?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy a telefonomra kijött már A Lollioop(Huawei Ascend Mate 7). Hol kell frissíteni, mert a frissítőben azt írja, hogy naprakész a telefon.?

2015. szept. 14. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézés, elírtam. ***5.0***
2015. szept. 14. 20:34
 2/5 xkiki2001 válasza:
Szia, szerintem az alap frissítőből nem lehet. Én úgy szoktam (S2) hogy letöltök a telefonomra tervezett ROM-ot (azaz új android rendszert) és telepítem recivery-ől. De ez kicsit bonyolult l, amúgy csak ROOTolt telón működik. Írd be a google-ba a youtube-ba hogy install android 5.0+a telod nevét és kövesd végig. Ha Nem értesz hozza bizd másra. :) de biztos van más megoldzdás is. Remélem segítettem.
2015. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a garancia elveszik, nem?
2015. szept. 14. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs még 5.2
2015. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen elveszik a gari... Nehéz döntés mi ? :D Amuyg szerintem hagyd meg a 4.4 (nem tudom most pontosan) mert arra van optimalizálva és ha ráraksz egy 5.0 át lehet rosszul jársz és a gari is elveszik
2015. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!