Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, várhatóan...

Mit gondoltok, várhatóan olcsóbb lesz az Iphone 6, ha megjelenik a 6s?

Figyelt kérdés
Születésnapomra és karácsonyra iphine-t szeretnék kérni, eddig az 5s-e5s-e gondolkoztam, mert olcsóbb, de hallottam, hogy hamarosan megjelenik a 6s. Kíváncsi vagyok a véleményekre!

2015. szept. 14. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz a telefonom billentyűzete. Szóval iphone-t* 5s-en*
2015. szept. 14. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy olcsóbb lesz.. ugyanúgy, mint az eddigi években

kb 30 ezerrel csökken az áruk.

2015. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
0%

Természetesen. És amikor annyira lecsökken az áruk, hogy már tudsz venni, akkor már nem érdemes venni, mert már mindenkinek az új van és a régi nagyon gáz.


Ez így volt eddig is, így van most is és így lesz ezután is.

2015. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleg ennyi pénzt kidobni. Régebb nagyon bele voltam őrülve az elektronika ketyerékbe. Szerintem az esetek többségében semmi többre nem tudnád használni. Pár nap vagy hét után megszokod és semmi pluszt nem ad már.

5s-t mondjuk azért se vennék, mert nyomott áron fogsz tudni csak kiszállni belőle. Kapásból 15-20 ezret elbuksz majd.

2015. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!