Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s Lite csomag? 58.990F...

Iphone 4s Lite csomag? 58.990Ft? Refurbished készülék lehet?

Figyelt kérdés

Euronicsban most 59.000 Ft-ért adják az új, gyári Apple készüléket. De ez nekem nagyon olcsónak tűnik. Rákérdeztem, ezt a választ kaptam:


"Sajnos nincs arra vonatkozóan információnk, hogy a készülék Refurbished verziós lenne."


Honnan tudhatom meg? A csomagra rajta kell lennie ha az?

Vagy szerintetek ennyiért is adhatnak I4S-t?


A Lite csomag tartalma:

* 1 darab új gyári készülék keskeny dobozban. Apple liszenszes gyári töltő és adatkábel külön csomagolva

A termékre 1 év garancia jár.


Mit gondoltok? Igen tudom, hogy régi készülék már, de ennyit megérne nekem! Ha nincs benne semmi trükk!


Előre is köszönöm!



2015. szept. 15. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne trükk,csak már épelméjű ember nem vesz ilyet. Már bocs,de ennyiért kiváló androidos mobilokat adnak.
2015. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az áfacsaló boltok árusítják így a mobilokat, ne vedd onnan, mert rendes garanciát sem kapsz.

Már nem érdemes ilyen mobilt venni.

2015. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg 1 éves hivatalos magyar garanciával adják.
2015. szept. 15. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, az Euronicset nem figyeltem, ott kapsz rendes garanciát, az csak rajtad múlik, hogy akarsz-e egy elavult mobilt magadnak
2015. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem vettem meg.

Igazatok van. Régi.

Szerintem vagy megvárom a 6S-t, vagy sima 6 lesz. Vagy valami más. De nem a 4S az már biztos!


Köszönöm a tanácsokat. Ez a rendszer már nem nagyon fog frissítést sem kapni.

2015. szept. 16. 07:37
 6/9 anonim válasza:
Kedves második, nem baj, hogy nem értesz valamihez, de ne okoskodnál bele.... A garanciát nem a bolt adja, hanem az Apple... Az egy év garancia az első beaktiválástól indul, amit az Apple rendszere "számol", neten tudod követni, hogy épp hol tart, ha nem a naptárat akarod lapozgatni.... Ez nem egy bosch mosógép, ahol a pénztártól való távozás után indul a gari...
2015. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kérdező, neked meg azt tanácsolom, hogy NE vedd meg. Régi készülék, és 1 éven belül teljesen elavul... Látszik is, hogy refurbished beragadt cuccaikat is kiszórják.. Inkább gyűjts még pénzt, és vegyél egy újabbat, hidd el megéri.
2015. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

irtatok, hogy regi,elavult nem a legujabb ios van rajta (gondolom,nem ertek hozza) de nekem nem is kell es nincs is 100-200 ezer forintom ilyesmire. a samsung androidos telefonokat ismerem pl van egy samsung galaxy 2 tabom de apple cuccom meg soha nem volt, szivesen kiprobalnam. biztos a nem apple partiak mondanak, hogy inkab vegyel ezt meg azt mert az sokkal jobb de most ilyenbe nem akarok beszalni.

szoval telefonalasra,skypera,zenehalgatasra,kepek/videok csinalasara teljesen jo nem? nem akarom semmi komolyabbat en nem olyan vagyok,hogy 24/7 potyogtetem azt a szart

2016. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Attilabá válasza:
Jó napot! Annyit szólnék csak, hogy a ma piacon lévő készülékek 90%-a Androidos és ennek következménye, hogy kidolgozatlan futószalag gyártása miatt instabil! Bár mekkora összeget letesz az ember, akármilyen drága, ugyan úgy romlanak el mint a filléres társaik vagy követőik! Ezek tények! Ebből következik, teljesen mindegy mit mondanak az emberek, van akinek az első az igazi választás, de van akinek a harmadik és nem lesz vele gond, Tetszik az IPHONE vagy Nem, ha nem vol ilyen neked, vedd meg szerintem nem bánod meg, mert ha az androidot nézed, tuti, hogy 3-4 hónap múlva cserélni akarod, vagy új Romot akar rá az Iphonos emberkéknek, pedig jó úgy ahogy van! Gondold át! Az Iphone szoftverek nagy része fizetős, de stabil megbízható eszközt adnak és ez a lényeg! Szerintem.
2016. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!