Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó ötlet egy androido...

Mennyire jó ötlet egy androidos készülék után váltani a Windows-os okostelefonokra?

Figyelt kérdés
Mert mostanában szertnék új telefont venni,de eddig androidos telóm volt és arra lennék kíváncsi,hogy milyen tapasztalataitok vannak ezzel kap solatban?

2015. szept. 15. 18:13
 1/7 Jófej:D ***** válasza:
Azvattól függ hogy hogy használtad az androidot. Talán ez a két legfontosabb változás, ha ezek nem zavarnak, akkor nyugodtan vehetsz windows-t.: 1Windowson sokkal kevesebb az alkalmazás , de lehet hogy neked az is épp elég. 2Android sokkal testreszabhatóbb.
2015. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont a Windows sokkal stabilabb és nincs rá vírus/kémprogram
2015. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És még egy kérdése melyik Nokiát tudnátok ajánlani?
2015. szept. 15. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz a Windows phone ha tetszik próbáld ki. Amit a 2# Válaszoló írt az nem teljesen igaz, ugyanis minden rendszerre van vírus. És nem sokkal stabilabb mint az android pl. nekünk céges telefon L640 és állandóan akad, fagy és nem csak nekem hanem szinte mindenkinek.
2015. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én tavaly váltottam androidról Windowsra és nagyon elégedett vagyok vele, sokkal jobb rendszer számomra. Egyébként én Lumia 930-at használok, és nagyon szeretem!
2015. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Nem lehet Windows phone-ra vírust/kémprogramot írni, mivel egy zárt rendszer, külön sandboxban futtatja a programokat, így nem tudna semmihez hozzáférni a telefonodon az engedélyed nélkül.
2015. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Aki nagyon akarja az megcsinálja hidd el, régen az IOS-ra is azt mondták,hogy nem lehet aztán mégis.
2015. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!