Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ROOT-olás után véletlenszerű...

Neuhauser László kérdése:

ROOT-olás után véletlenszerű újraindulás?

Figyelt kérdés

Üdv!


Már legalább 6-7 telefont ROOT-oltam, de ilyen gondom még sosem volt


Mindig szinte ugyanazt kell megcsinálni és mindig működik


Jelen esetben egy HUAWEI Ascend P7 - ről van szó

RootGenius - szal ROOT-oltam, elsőre sikerült is, felrakta a KingUSER nevű ROOT jogot adó appot.

Minden szép és jó, minden működik, aminek kell meg is kapja a ROOT jogot, de a telefon egyszer csak gondol egyet és újraindul magától

teljesen véletlenszerűen, van hogy 10 percig is jó, de van, hogy 1-2 perc, független attól, hogy csinálok-e bármit is rajta

Eléggé idegölő jelenség

Nem szeretném a HARD RESET - et, mert rengeteg beállírás, stb elvész akkor (Bár meg tudok oldani egy teljes biztonsági mentést is)

De nem értem miért van ez, mert már nem az elő ROOT-olásom, és eddig sose volt ilyen

ROOT-oltam ár más Huawei-t, illeve Samsungot, Sony-t is, de mindig minden szépen ment

Itt sem írt ki semmilyen hibaüzenetet, szpen sikerült a ROOT.



#telefon #működés #hiba #Huawei #idegesítő #root #újraindulás #miértnemakarműködniamikormársokszorugyanígymindenment
2015. szept. 16. 15:29
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges, hogy a root szoftver átírt olyan memória területeket amit nem kellet volna, ezért kifagy a teló, és újraindítja magát. Próbáld meg más progival rootolni. Persze most már nem lehet a teló újratelepítése nélkül visszacsinálni a dolgot.
2015. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a KingUser - ben volr egy app, ami alapból megkapta a ROOT jogot (gondolom maga a rendszer vagy valami összetevője)

Letiltottam a ROOT jogosultságát, és azóta nem indul újra (Bár azóta még nem használtam root-ot kérő apot egyet se)

2015. szept. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!