Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb telefonszolgáltató? És mért?

Figyelt kérdés
Pannon?T-mobile?Vodafone?
2010. márc. 13. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Eddig a T-mobile-t tartottam a legjobbnak de most már a Pannon mert mindig megbízható a lefedettsége ebben a kis falúban ahol élek!:D

A T-mobile meg a Vodafone nem nagyon szuperál itt):

2010. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a T-mobile! :) MB
2010. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én most Vodafone-s vagyok, de átszeretnék menni vagy a Pannonhoz vagy a T-mobilhoz, mert a Vodafone-nál csúnyán átvertek!


És nem tudom eldönteni h Pannon? vagy T-Mobile?

2010. márc. 13. 16:36
 4/9 A kérdező kommentje:

Én most Vodafone-s vagyok, de átszeretnék menni vagy a Pannonhoz vagy a T-mobilhoz, mert a Vodafone-nál csúnyán átvertek!


És nem tudom eldönteni h Pannon? vagy T-Mobil

2010. márc. 13. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem az AT&T amerikában élek, a magyar szolgáltatókkal nincs tapaszatalatom....
2010. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:):)

kösszi a válaszod :D

2010. márc. 17. 20:23
 7/9 anonim válasza:
Egyértelműen T-mobile: övék a piac döntő része (tekintve hogy a nagy T tagja), ráadásul régóta van jelen. Árai nem a legjobbak, de mindent lehet, és bár az ügyfelekkel sem törődnek annyira sokat, mégis többnyire szakképzett munkatársakkal dolgozik.
2010. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösszi!:)
2010. márc. 19. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:

eddíg én is t-mobilos voltam de most lehet átmegyek a vodafone-hoz előfizetéssel


mivel vertek át a vodafonosok?

2010. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!