Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi 2 telefonról vélemények?...

Redmi 2 telefonról vélemények? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok telefont nézegettem már a neten, és a Xiaomi termékei igen jó ár/érték arányban vannak, legalábbis amiket eddig találtam róla. Van valaki, aki esetleg tudna véleményt mondani a Redmi 2-ről? Első okos telefonom lenne, de valahol azt olvastam az 1GB memória elég kevés. Így akadtam rá a Redmi 2 Pro-ra, amit már 2GB memóriával árulnak. Erre viszont nincs elég pénzem. Szóval mennyivel járok rosszabbul, ha A Pro helyett az előző kiadású Redmi 2-t veszem meg? Lassabb lesz? Nem bír annyit? Fontos lenne, hogy GPS programok akadásmentesen menjenek rajta (IGO, Sygic stb.) Illetve stabilnak menjen az internet.



2015. szept. 17. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az Android nagyon hardverfüggő rendszer, de nem olyan kevés az 1 GB ram, pont a minimum, ami alatt nem ajánlott Androidosat venni, ha egy használható, jó telefont akarsz! Amúgy nem járnál rosszul a Redmi 2-vel, egész jó telefon, sokan dícsérik ebben az árfekvésben! Vagy még kb. ugyanennyiért Samsung Galaxy S3 Neo, Motorola Moto G2 (XT1068), Huawei Ascend G620s, vagy Lenovo A6000 - mindegyikkel jól járnál, ez az 5 a legjobb Androidos 50 ezer Ft alatt, mondjuk talán annyi, hogy az S3 Neo-ban 1.5 GB ram van, így az a legerősebb közülük!
2015. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!