Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z5 vagy galaxy s6 / edge?

Xperia z5 vagy galaxy s6 / edge?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
S6
2015. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
z5 :D
2015. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
iphone
2015. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a 4knak, csak eszi az aksit meg a SoC-ot, látni meg nem látni hogy 4k. Ezért S6
2015. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul a Z5-nek a procija is sz#r, a 810-es Snapi már rövid használat után tűzforró lesz, ami megbízhatóságban sem valami bízható!

Úgyhogy egyértelműen a Samsung, az Edge-t csak akkor vedd meg, ha kinézetre nagyon tetszik neked, mert amúgy mindössze csak a hajlított kijelző köztük a különbség, ezért viszont nem éri meg 30 ezerrel többet adni érte!

2015. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4# nem muszáj a prémiumot venni, megveheti a sima Z5-t is. Előző a processzor felforr az S6-ba is elárulom neked. Én a Z5-t ajánlom neked azért mert a Samsung egy idő után(nem kell sok idő) fagyni fog.
2015. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 laci-papa ***** válasza:

Valószínű hogy a z5ben már a snapi810 2.1 változata lesz ami sokkal kevesebb hőt termel, a másik hogy a Sony még két hőelvezető csövet is rak a telefonba így nem valószínű hogy főzni lehet majd rajta.

Én a Sonyt mondanám

2015. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
S6-ot használok 4 hónapja egyszersem akadt meg. Elötte 1 évig s5 öt használtam az sem akadt meg egyszer sem nem tudom miről beszél aki azt mondja meg akad.
2015. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!