Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a samsung...

Hantosb8 kérdése:

Megéri megvenni a samsung galaxy core 2-őt?

Figyelt kérdés
Én nagy andriod és samsung párti vagyok úgyhogy ha tudna valaki egy jobb készeléket mondani 35000ftból azt megkösznönném!! Persze legyen androidos lehet pl huawei vagy samsung talán még lg is de a noname márkákkal egyáltalán nem vagyok jóba!
2015. szept. 17. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nagyon éri meg! Az Android eléggé hardverfüggő rendszer, ahhoz hogy viszonylag stabil, használható legyen, ma már legalább 1 GB ram kell bele, a Core 2-ben meg ugye csak 768 MB van.

"talán még lg is" - nem azért, de alapjába véve az LG jobb márka, mint a Samsung, jobb technológiát használ!

Lényegre térve, amik megfelelhetnek az igényeidnek: Huawei Y550, G525, vagy LG Leon 4G (H340n)

2015. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!