Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy galaxy s5 g900h...

Albert0111 kérdése:

Van egy galaxy s5 g900h tipusú klón telefonom, aminek be van törve az érintőkijelzője. Hol tudok venni hozzá érintőkijelzőt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
természetesen sehol, mivel klón. Nem tudni ki hol hogyan gyártotta, és ezekhez "pót" alkatrészek sincsenek! Megérte?!
2015. szept. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. De hogy válaszoljak a kérdésedre, nem tudtam, hogy nem eredeti. Úhy terveztem, hogy megcsináltatom és lessz egy jó telefonom. Csak a szervízből hívtak, hogy nem.eredeti klszülék.
2015. szept. 20. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, akkor sajnálom.. ilyen profi klónokat csinálnak már?
2015. szept. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csak az a helyzet, hogy eleve be volt törve a kijelző. ÉS azért gondoltam, hogy ererdeti mert egy huszast adtam a telóért. Egy klón ára ha nincs semmi baja akkor 23-28e. Ahogy nézetm, de sajna sehol nem láttam hozzá érintő kijelzőt. Arra gondoltam, hogy ha rákötötk egy mini usb-s billentűt akkor tudom használni. mit gondol(sz)tok? De az lenne az igazi, hogya találnék hozzá egy érintő kijelzőt. De szívessen meghalgatok más ötleteket, csak azt ne mondjátok, hogy csak pendrivnak használhatnám. mert akkor :(.
2015. szept. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!