Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell felmenni a google...

Clark Kent.. kérdése:

Hogy kell felmenni a google play-ra?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy kaptam egy androidos androidos okos telefont. Szeretnék felmenni a google play-ra (nocsak, ez valami újdonság? Eddig csak "Play áruházról" tudtam), de nem enged fel. Valami oldal jön be, ahol ilyen pontok vannak, hogy "beváltás", és valami kódot kér, amiről lövésem sincs, hogy mi ez...


Hogy kell ezt megcsinálni?


Különben ha ez az egész ilyen problémás, inkább maradok az Iphone-nál és az App Store-nál. Sokkal minőségibb termékek vannak ott, és egyszerűbb a kezelése is...


2015. szept. 19. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
bemész az alkalmazásokba és elindítod a PLAY-t
2015. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez jön be, amit fentebb írtam


Kiadja a reggelt e-mail címem, alatta meg:


Beváltás


Beállítások


Súgó és visszajelzés


stb...


Innen nem tudok tovább lépni.

2015. szept. 19. 00:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen telefont kaptál, biztos sokat segítene, ha leírnád. Azt se tudjuk, hogy ez gyári beállításon ilyen, vagy hogy.

Ha ezek nem mennek, akkor maradj az iPhone-nál..nem is tudom, hogy akinek iPhone-ja van, annak minek kell androidos telefon? Mert ha valaki iPhone-t vesz, azt azért veszi, mert divatolni akar vele, és/vagy szentül meg van győződve arról, hogy az egy fsza telefon.

2015. szept. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@01:15


Nem igazán értem, honnan vetted azt, hogy aki Iphone-t vesz, az divatolni akar vele, bár van egy sejtésem.


Nézd, nekünk itt a családban több Iphone is van, anya például újabb modellt használ, én meg egy régi, 3GS-t. Ha divatolni akarnék, akkor lecseréltem volna már réges rég egy 4-esre, 5-ösre, vagy 6-osra, de nekem most jó ez, bár az új játékok miatt tervben van, hogy emellett még beújítok egy új modellt. Egyszerűen szeretem az almás telefonokat, mert kézre esnek, egyszerű kezelni, az App store-ról meg könnyen húzom le a cuccokat. Ezt csak azért írtam, mert az Android VS. Iphone küzdelemben utóbbi magasan veri az előbbit - legalábbis nálam mindenképpen, nem tudom, a szakma erről hogy vélekedik.


Az androidos telefont meg ajándékba kaptam itt a családban, mert akié volt, annak már nem kell, neki új van, és jó szívvel nekem adta, én meg elfogadtam, bár 1. számú telefonom biztosan nem lesz.


Samsung Galaxy S3 amúgy a telefon (régi model)

2015. szept. 19. 02:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne robbantsunk ki csatát.


Az iPhone nem drága telefon, csak mire ideér, egy halom adót és vámot kell fizetni rá.


Ezt összehasonlítod Magyarország átlagkeresetével, és máris van egy " drága " telefonod.

2015. szept. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!