Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 vagy Sony...

Inkeeper kérdése:

Samsung Galaxy A5 vagy Sony Xperia M4 Aqua?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb telefon? Olvastam teszteket, néztem videókat és kb. egyformán tetszik mindkettő. Sony-s vagyok a kedvenc márkám de már kicsit unom a formatervüket. Ja és terjedelmre is nagyobb az M4 miközben a kijelző 5 inches mindkét telefonnál. Hardveres viszont erősebb az M4. Kameráról meg halottam rosszakat róla. Az A5 egyetlen kifogásolható baja a LED értesítés hiánya. Másban "szinte" tőkéletes. Tapasztalat alapján mit mondtok? A lényeg h legalább egy évre kellene vagy még több.

2015. szept. 19. 11:00
 1/8 anonim válasza:
Ha hosszú távra kell, akkor szerintem M4
2015. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az M4 aqua-t semmiképp se ajánlom. márpedig azért mert kb semmi tárhely nincs benne.
2015. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tárhely problémát fogják orvosolni. Hosszabb távra egyértelműen az M4 Aqua okosabb döntés. De én biztos, hogy az A5-öt választanám. Minőségre jobb, a kijelzője szebb és az 5 col az tényleg 5 col (mivel nem a kijelzőn vannak a gombok) és azért szebb, mert mert egy IPS nem tudja felvenni a verselyt egy super amoleddel (persze nem mindenkinek jön be, de az esetek 99%-ba az amoledet találják szebbnek). Ami viszont a Sony-ban sokkal jobb, az a felülete. Nem akad, nem lassú, és sokkal szebb, elegánsabb, mint a Samsung felülete (és ezért, amiért optimalizált, jobb a RAM kezelés is). Külsőleg mind a 2 szép, de szerintem az M4 szebb. A kamera hasonló, lehet javítani rajtuk (de az emberek többségének több, mint elegendő a teljesítménye). A tárhely meg kibírhato, majd javítják, de át lehet helyezni a programokat az sd kártyára. Én az A5-öt választanám, de az M4-re szavazok, ha az a cél, hogy időtálló legyen.
2015. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
p8 lite
2015. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Tudom hogy erősebb az SoC az M4-be, ezért is kérdeztem, mert nem hiszem el hogy az A5 gyorsabb. Pedig igen! Itt egy speedtest, és az A5 sokkal gyorsabb. A RAM kezelése az M4-nek elég gyengének tűnik
2015. szept. 20. 11:36
 6/8 A kérdező kommentje:
2015. szept. 20. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy teszt,csak a csávó nyomkodja a 2 telefont
2015. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel teszteli. Elindítja ugyan azokat a progikat egyszerre. Látszik hogy az A5 gyorsabban behozza az oldalakat még vagy 15 program megnyitása után is.
2015. szept. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!