Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lányom meg akart lepni és...

A lányom meg akart lepni és lefestette körömlakkal a telefonom. Nem sikerült ezért lemosta acetonnal. Azóta nem hallani amit mondok. Menthető lehet?

Figyelt kérdés
Gondolom befolyhatott a mikrofonba vagy ilyesmi. Szerintetek javítható lehet még?
2015. szept. 20. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell megijedni. Ezért élnek és virulnak a telefon gyártók. Mindíg lehet kapni .
2015. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hű, köszi! Hogy ez nem jutott eszembe....

Nyilván ha nem jelentene gondot újat venni, akkor nem tettem volna fel a kérdést :).

Ha valaki tudja mi baja lehet, és hogyan lehetne segíteni rajta, akkor megköszönném!!

2015. szept. 20. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves cicamica a lányod, csak azt nem tudja, hogy az aceton örömmel zabál sok műnyagot. Szóval valami végzetes történhetett :) Keress egy megbízható szervízt.
2015. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, még egy régi telefonommal, ráadásul én voltam az az észélény, aki befestette, és nem a gyerekem :D Acetonnal hozzá sem nyúltam, így is elcsesződött, nálam is a mikrofon károsodott. Elvittem szervizbe, körberöhögtek, és azt mondták, jobban járok, ha veszek egy másikat, mert mikrofont nem tudnak benne cserélni, és ha meg is próbálnák kitisztítani, valószínűleg még rosszabb lenne.
2015. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!