Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az gáz ha kifestem a lábkörmöm...

Az gáz ha kifestem a lábkörmömet átlátszó körömlakkal, vagy jól néz ki? Szoktak olyat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz és szoktak. :)
2015. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. jún. 8. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem épp olyan :D Nyáron mindig festem a lábkörmöm, általában világos színűre. Az átlátszót nagyon szeretem, szép fényes tőle a köröm. :)
2015. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 9. 14:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne kifehéríteni a körmöm? Eddig állandóan festettem és most kicsit sárga és az átlátszó alatt az nem valami szép :/
2015. jún. 9. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak körömcsiszoló/polírozó szettek, 3 vagy 4 oldalúak, rosmannba vagy dm-be is tudsz kapni. Azzal végigmész az összes körmödön, és szép fényes lesz, viszont vigyázz vele, mert én egyszer túlságosan lecsiszoltam őket, és olyannyira elvékonyodott, hogy kb mindentől beszakadt, és fájt is.
2015. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gaz , nekem most is olyan van... vagyis francia manikur, de mind1:)
2015. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!