Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez amióta Iphone-om...

Miért van ez amióta Iphone-om van?

Figyelt kérdés
Pár hete kaptam egy iphone 6 plus telefont és azóta nagyon sokszor ismeretlen külföldi számok hívogatnak. Előtte, amíg más okostelefonom volt nem volt ilyen. Nem tudom, hogy hogyan találják meg a számomat vagy hogy van-e köze a telefonhoz?! (Előtte egyébként apukámé volt ez a telefon és akkor őt is hívogatták ezek a számok, és most hogy neki samsung telója lett és ugye a sim kártyáját átrakta őt már nem hívogatják ilyen számok, most viszont ugye engem hívogatnak). Elég idegesítő, mert nem veszem fel, de van, hogy egy nap akkor is 6x legalább csörög és ezek a külföldi számok azok. Valakinek valami ötlete, hogy miért lehet ez? Lehet, hogy hülyeség és semmi köze a iphone-hoz de azért fura ez az egész.

2015. szept. 20. 15:33
 1/1 anonim válasza:

Ez nem telefonfüggő. Olyan nincs, hogy beleteszem a sim kártyámat egy nokiába, akkor hívogatnak idegenek, de ha egy samsungba teszem, akkor meg nem.

"neki samsung telója lett és ugye a sim kártyáját átrakta őt már nem hívogatják ilyen számok" ---> Ez a mondat szerintem értelmetlen. Mint mondtam, egy telefont nem lehet hívogatni, csak a telefonszámot. Nem kell felvenni a telefont, vagy ha nagyon zavar, le is tudod tiltatni őket.

Milyen külföldi számok hívnak?

Igen, ennek semmi köze az iphone-hoz... sé ne haragudj, de ha ilyen a tudásod, egy sima téglafón nokia is bőven elég lenne neked.

2015. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!