Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vagy SAMSUNG?

IPhone vagy SAMSUNG?

Figyelt kérdés

2 készülék közül akarok vásárolni 1 et csak nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb ezért segitséget kérnék.


1. SAMSUNG Galaxy S6 Edge

2. iPhone 6


Az első ami nekem szembe tűnt hogy a SAMSUNG ban 3 GB Ram van, mig az iPhone ba csak 1 GB Ram található. A Samsung egy 16 Mpx kamerával rendelkezik még az iPhone csak 8 Mpx el. Nos ki melyiket és miért ajánlja ?


2015. szept. 20. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
az iphone stabilabb és jobb
2015. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó de ezt neked kell eldöntened, hogy android vagy ios.
2015. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha csatlakozni akarsz az iDióták csürhéjéhez, hajrá. De én azt javaslom, hogy gondold át picit, mert ezeken kívül vannak jobb telefonok, amikkel lehet kevesebb szívás lesz:


- Sony Z5

- LG G4

- Valamelyik Nexus (az új széria most jön ki, mire hozzánk eljut jövő nyár lesz, de külföldről megoldható)

- Motorola Pure vagy Play Edition

- Lumiák (640, 640XL, ill. most fog kijönni a 950/950XL elég jó konfiggal, stabil oprendszerrel, és a legjobb mobilos kamerával).

2015. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Merci Audi vagy BMW?
2015. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel eddig csak SAMSUNG telefonom volt es bevalt. Az Lg es Sonyt nem probaltam nincs honnan tudjam milyen de amiket hallotam azert kerdezem iPhone vagy SAMSUNG ?
2015. szept. 20. 14:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Audi
2015. szept. 20. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor fogod magad, bemész a Vodafone-hoz, Telenorhoz, T-Mobile-hoz, és kipróbálod a kiállítási darabokat :D Meg online utánaolvasol picit. Nem nagy művészet, gsmarena-n még készülékösszehasonlító is van.
2015. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért pontoztátok le a hármas hozzászólót, köztudott, hogy csak az vesz iPhone telefont akinek a presztízs számít csak nem a készülék tudása, Sony-t vásároljál, tudásban meg sem közelíti az iPhone a Sonyt, a Sonyt akár víz alatt is használhatod annyira bírja a szélsőséges körülményeket, hogy akár berakhatod a vízbe és lefagyaszthatod a fagyasztóba akkor is működni fog, vagy akár kalapáccsal is verheted nagyon de nagyon össze van rakva fényévekre van tőle az iPhone nem is beszélve arról, hogy egy Sony z3 ára azonos az iPhone 6-al.

Itt van néhány videó teszt ha nem hinnél nekem:

Fagyasztás teszt:

https://www.youtube.com/watch?v=HV5x7juRrJ4

Kalapács teszt:

https://www.youtube.com/watch?v=QzDEsLr7l_o

2015. szept. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8,


Azt ne felejtsük el hogy a Z5-el a Sony visszavonta a vízálló, víz alatt használható jelzőket, mert rengeteg beázásos esetük volt.

2015. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt hol hallottad, lehet, hogy így van lehet, hogy nem de ha valamit állítasz akkor, légy oly szíves és egy hiteles hivatkozással bizonyítsd.

Nekem egy Sony Z1 van de nagyon megvagyok vele elégedve a víz alatt is használom amikor a tengernél vagyok. Nem tudok rá rosszat mondani, én megvagyok vele elégedve, volt egy iPhone4-esem de örültem, hogy sikerült tőle megszabadulnom. Igazándiból szerintem az a legfontosabb, hogy ki mire akarja használni a telefonját.

2015. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!