Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene egy türelmes ember...

Segítene egy türelmes ember elmagyarázni, hogy Iphone-ra hogy tudok csengőhangot tenni?

Figyelt kérdés

Ha jól értelmezem, akkor kell telefonomra Itunes. Rajta is van.

Kell hozzá számítógép is. Aminek a segítségével majd konvertálok. Na de hogy vannak a lépések? Hol kezdem el a letöltést? Laptopomon? Vagy először telon töltöm le zenét?

Áh, tovább nem is írom a kérdéseimet...inkább várok egy segítőkész emberre,aki elmondaná lépésről lépésre a menetét.


Nagyon szépen köszönöm és bocs,hogy ilyen analfabéta vagyok a szemetekben!



2015. szept. 20. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb itt adtam fel én is :)
2015. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először gépre letöltöd. utána telót rákötöd gépre, megnyitod itunest, felül az ablaknál kersed a konvertáló opciót, és ott kiválasztod a dalokat aamiket rá akarsz rakni
2015. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

itt részletesen le van írva lépésről-lépésre

[link]

2015. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!