Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell mindent törölni a...

Hogy kell mindent törölni a mobilról?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung galaxy young-om, amit egyszer magasról leejtettem és azóta nem működik rendesen. Bekapcsolom, de nem jelenik meg a kód, amit ugye billentyűzetfeloldáshoz be lehet ütni, hanem újra elkezd bekapcsolni. Voltam már telefonszerelőnél, akik mindent töröltek róla gyárilag, így működött, de azóta újra elromlott.

Egyik ismerősöm saját magának javította meg úgy, hogy valamelyik gomb lenyomásával, vagy nem tudom hogy, mindent törölt a telefonjáról, így megjavult. Melyek ezek a gombok? Vagy nem is lehet egyáltalán megjavítani?



2015. szept. 20. 21:40
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:
100%

HARD RESET (gugli: telefon típusa hard reset)


Ha ez nem hoz eredményt, akkor ROM csere (ez már bonyolultabb)

2015. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyszerre nyomd le a power és a hangerő fel le gombot kikapcsolt állapotban 3 másodpercig. Utána a hangerő gombokkal tudsz fel le ugrálni és a power gombal tudsz kattintani. És ott válaszd ki azthiszem a restore pontot.
2015. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igazából a RAM csere sem bonyolult. Írj ha kell segítség!
2015. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
A RAM cseréje azért nem olyan egyszerű. Speciális forrasztó eszköz és nagy szakértelem kell hozzá.
2015. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor ROM :) csak másoltam az előttem lévőről :)
2015. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!