Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy oneplustwo-t?...

Ha veszek egy oneplustwo-t? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Gondolkozom a oneplustwo készülékben, csak amiatt "aggódok" egy kicsit, hogy ha pl. Fagyna akadna stb. Akkor mit tudok tenni?

Van rá szerviz vagy ilyesmi? előre is köszi(legyszi még azt is irjatok le hogy kb. Mennyi ideig lesz jo)


2015. szept. 22. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetlen Androidos telefonra sincs biztosíték, hogy nem akad, nem fagy! Ha Androidban gondolkozol, ez bármelyik telefonnal előfordulhat, akár még a legerősebb rammal, leggyorsabb processzorokkal rendelkezőkkel is!

A szervizről sajnos nem tudok semmit, az pedig, hogy meddig lesz jó, nem lehet tudni, attól függ, hogy meddig számít majd erősnek a hardver, illetve meddig lesz jó a legutolsó frissítésű szoftver, amit megkap.

Én viszont leginkább egy dolog miatt aggódom: a processzor! A 810-es Snapdragon közismert hibája, hogy jobban melegszik, mint kéne, már rövid használat után tűzforró lesz! Azt pedig nem tudom, hogy a Two-ban a 810-es melyik verziója van, az eredeti, vagy már a javított, és hogy eredeti esetén a OnePlus megoldotta-e valahogy a hőelvezetést! :/

2015. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A javított van benne, és még annál is igyekezett a Oneplus megoldani a fellépő melegedést alacsonyabbra engedve az órajelét hardveres formában. Amúgy nem értem miért van el mindenki a Snapdragon melegedésével. Az egyik barátom iphone 6 plus telója is tűzforró lesz, ha például mobilnetezik, vagy játszik egy kemény játékot. Alig lehet tartani a kezedben. És kb kétszer annyi volt mint egy OP2!!!
2015. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!