Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul alkalmanként újra...

Miért indul alkalmanként újra a Lumia 625-ösvtelefonom?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek rengeteg oka lehet. A leggyakoribb, hogy elfogy a belső memória (RAM) a háttérben futó programok miatt és összeomlik a telefon. Nem fut túl sok program a háttérben? Lehet akár vírus is. De akár az akkumulátor cellahiba miatt is reboot-olhat a telefont. A böngészőből töröld a sütiket, töröld le a felesleges programokat, futass egy CleanMastert vagy ahhoz hasonló programot. Ha semmi se oldja meg akkor csinálj egy factory reset-et, tehát tedd újra az op.rendszert.
2015. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt egy telefonom, az úgy kezdte hogy néha ujraindult. Pár nap múlva sorozatosan csinálta, aztán csak kikapcsolt egy idő után. Még garis volt elvittem szervizbe. Azt mondták csak javítás, cseréről szó se lehet. Pár nap múlva jön az üzenet hogy visszaadják a pénzt mert nem tudják mi baja.
2015. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 735-öm van, de az is ezt csinálta. Visszavittem, még volt rá garancia, újra telepítették az egészet, azóta jó. Ez valami program hiba lehetett. Mert ismerősömnek ugyanilyen telója van, csak ő később vette. Neki már a telón jött a frissítések között egy olyan, ami ezt a hibát rendezi.

Azóta jó mindkettőnknek.

2015. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 820asom van ezt csinálta, az új frissítéssel megszünt.
2015. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2015. szept. 22. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az az " övstelefon " ?
2015. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* ösvtelefon
2015. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!