Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kis koromban a jobb lábam...

Niklai Nikoletta kérdése:

Kis koromban a jobb lábam bicikli küllő szorult a lábam! Az a kérdésem hogy lehet e ennek az oka hogy nekem alkalmanként combtól lefelé erős fájdalmat érzek?! A térdem és a bokám is rettenetesen fáj!

Figyelt kérdés
Ha ki nyújtom a lábam az sem jo ha rajt állok az sem jo. Nem tudok aludni a fájdalomtól. De ez csak a jobb oldalon jőn elő időközönként. Ha le fekszek az ágyba és pihenni hagyom olyan érzés mindtha valaki szana szét szurkálná a lábam. És zsibbad is. Nem tudom mi lehet ez! Neten utánna néztem de nem tudom el dönteni! Ien koruakra is írták a tüneteket. Szóval nem csak öregeknek!
2015. szept. 16. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket mióta érzed?
2015. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez valamilyen idegi dolog. a helyedben sürgősen elmennék dokihoz. reumatológia, stb. nincsenek szüleid? esetleg hozzájuk kellene fordulni, ha vannak.
2015. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem ez hetven éve történt és nem veszem észre, hogy fájna a lábam.
2015. szept. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogalmazási készségedre mndenesetre kihatással van.

Mióta fáj? Reumatológiára kéne menned, nekem gerincsérv-gyanús a dolog.

2015. szept. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!