Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan beállítás mobilra,...

Van olyan beállítás mobilra, hogy titkosított számok ne tudják elérni?

Figyelt kérdés
Vagy ha elérni nem is tudnak de rengeteg pénz terhelődjön az egyenlegükre hogy ne is merjenek hívni...
2015. szept. 23. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakinek titkosított a száma, még lehet, hogy ismered, nem?!


Egyébként nincs ilyen lehetőség, legalábbis én nem tudok róla. De az, hogy többet fizessenek, az lehetetlen.

2015. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Androidos telefonomon tudom tiltani:

Telefon\Beállítások\Hívások\Blokkolt Hivások listája (kapcsolóval be, fogaskerék)\Rejtett Számok\Bejövő hívások blokkolása (pipa)

2015. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ki szoktam nyomni őket.

Egyszer véletlenül felvettem, kiderült a bankom (OTP) keresett, csak takarékosság miatt IP telefonról hívtak. De az ügyintézőnek is megmondtam, hogy nem vagyok hajlandó rejtett számról beszélgetni vele, mert lehet egy csaló is és letettem...

2015. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!