Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem érzékeli a pc-m a telefono...

Nem érzékeli a pc-m a telefonomat. (? )

Figyelt kérdés
Bedugom a gépbe a telefonomat, és csak egy pillanatra érzékeli a telefonomat, semmi, és ez ismétlődik. Sony Xperia Sp telefonom van. A telefon kb. egy hete érkezet meg. Csak egy régi töltőm volt ami nem éppen a legjobb, ezzel nem sikerült tölteni. Vettem hozzá töltőt és usb kábelt és végül sikerült bekapcsolni, de nem tölt megfelelően.

2015. szept. 23. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:
És gyorsan le is merül a telefon.
2015. szept. 23. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen op.rendszer van a gépeden? És mit értesz azalatt, hogy nem tölt megfelelően?
2015. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
windows 10 van a gépemen. A töltés meg olyan, hogy ha használom a telefonomat töltés közben akkor nem tölt, hanem merül. Ha nem használom akkor meg rengeteg idő amíg feltölt. Este felraktam tölteni reggel elmentem suliba, és mikor hazaértem még mindíg csak 89 százalékon volt.
2015. szept. 24. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyhetes telefon? Vidd vissza, ahol vetted. Biztosan hibás.
2015. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!