Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem Sony Xperia M2...

Elfelejtettem Sony Xperia M2 telefonom minta kodját. Próbáltam az "elfelejtett minta"-t de nem fogadja el az e-mailom. Valaki, valami ötlet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 19:26
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:

Már megint egy elfelejtett minta,....

Van már vagy hatezer ilyen kérdés a gyakorin is, mindenki ennyire feledékeny, hogy 4232151-szer helyesen adja meg, majd egyszer annyira elfelejti, hogy nem tud belépni, érdekes

Nekem 3 napja van az a minta ami, naponta kb 20-szor oldom fel a telefont, és mégis már rutinból megy, oda se nézek, hogy lehet ezt elfelejteni


Na de vissza a krdésre, a megoldás, mint azt már 76-szor leírtuk, illetve a google is segítene: HARD RESET


Nézzél utána hogy ez mit jelent és a te eszközöd esetén hogyan működik és hogyan kell....


De a legjobb, ha szépen vissza csempészed oda ahonnan kaptad/vetted/szerezted

2015. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a Sony nem pakol recoveryt a szarjaira,ezért a Hard reset itt nem működik. Kell egy 3.feltol származó flasher program (pl.setool),amivel ujra azoftverezed és eltűnik a bogyozar (meg minden adatod a telefonról). Ha nincs ilyenek,akkor Gsm szerviz pár ezresért
2015. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neuhauser László ***** válasza:
Jaa akkor elnézést kérek, miért is feltételettem, hogy egy ilyen trágyába is tesznek recovery-t, mégeny indok, hogy ne vegyek SONY-t
2015. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B~Way válasza:

Kedves első.

Kérlek szépen én is 16789476 szor használtam a mintát... 5 évvel ezelőtt.

Most vettem elő a telefont a fiókból mert kellenének róla a fiam képei meg minden egyéb ami a telefon memórián van. nem utolsó sorban a telefonkönyv. De sajnos 5 éve egyáltalán nem használtam a mintát és háát igen is én is elfelejtettem :)

Most akkor mi van? nem lehet neki csinálni semmit?

2019. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!