Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P7 dload frissítés...

Neuhauser László kérdése:

Huawei P7 dload frissítés illetve downgrade?

Figyelt kérdés

a történet így néz ki:

ROOT - oltam a telefont, de valami balul sülhetett el, mert folyamatosan újraindult azóta

Most annyit csináltam, hogy minden alkalmazás root jogát elvettem, és letiltottam magát a ROOT appot (KingUser volt a neve)

Így most minden azt mondja, hogy NEM ROOT - olt


Viszont a HiSuite nem bírja lementeni az alkalmazásokat, mert 2 másodperc alatt kiírja, hogy sikeres mentés, holott ez kizárt, durvén 5 GB - nyi cucc esetén


Szóval jól lehet, muszáj lesz kézzel lementenem a fontos dolgokat, majd megpróbálnom a dolgot

Jelenleg ez a BUILD van rajta:

P7-L10V100R001C00B609


Ugyanezt szedtem le a HUAWEI SUPPORT - járól

Illetve találtam egy BETA LOLLIPOP - ot, meg egy leírást mellé

Ha DLOAD módban a B609-et frissítem, akkor mi történik?

- A rendszer frissül, és eltűnik a ROOT?

- A rendszer teljesen újratelepül és eltűnik a ROOT, de minden más is

- Frissül, de a root megmarad

- Minden eltúnik, de root-olt marad


Célom az lenne, hogy a ROOT előtti állapotot véglegesen vissza hozhassam

(Lehet ezzel kísérletezni? Mosz a ROOT rendszeren belül lett letiltva, ygí megy a telefon, mintha nem is lenne root-olva, de azért így nem a legjobb, főleg ha majd kijön a végleges lollipop)


ILLETVE:


Ha kipróbálom a BETA LOLLIPOP-ot, azután tudom Downgrade-elni dload módban?

Vagy inkább maradjak a KitKat-nél, ne kísérletezzek?

És várjam meg a hivatalos végleges 5.1-et ugye?



2015. szept. 23. 22:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!