Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone5 és iphone 5s között...

Iphone5 és iphone 5s között van különbség?

Figyelt kérdés
Tudom eleg hulye kerdes de a dobozra az van rairva h iphone 5 es most nem tudom hogy van e kulon iphone 5 vagy nincs is 😂😂✋

2015. szept. 23. 22:31
 1/2 Neuhauser László ***** válasza:

[link]


Ha tudsz angolul (illetve lentebb van infó is:


[link]



Illetve:


[link]

2015. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A dobozon egyértelműen jelölve van az 5S és az 5-ös:


[link]


[link]


Az apple mindig X, majd XS néven hozza ki az új generációt, az S után pedig 1-el növeli az X-et (felfedeztem az apple képletet? :D)


Az 5s gyakorlatilag az 5-öst követő változat, ujjlenyomat olvasóval, sokkal fejlettebb processzorral szerelve, jobb lett a kamera (annak ellenére, hogy megapixelben nem léptek előre), és kapott egy spéci mozgásérzékelő szenzort, amint elsősorban az aktív tevékenységek közben lehet kihasználni.


Egyik sem rossz telefon, és az általános felhasználásra mindkettő jó választás, de az ár szempontból nagyon nem mindegy, nehogy 5S árban vegyél egy 5-öst.

2015. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!