Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascen p7 telefonom...

Bogi_xx kérdése:

Huawei ascen p7 telefonom képernyője fekete lett mit tegeyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Iskolábam voltamamikor a telefonom nem reagált semmire illetve csak azt hittem. A képernyője teljesen fekete lett es semmi válasz. Amikor újraindítottam (ugye a bekapcsologom nyomvatartásával) akkor rezgett, amk azt jelenti, hogy újraindult de a képernyőn továbbra is semmi. Aztan felhivattam magam hogy úgy hatha de így se lett vele semmi. Viszont utána felnt az értesítő ledje elkezdett villogni zölden, mivel volt egy nemfogadott hívásom. Másnap reggel pedig ébresztett és 10 percenkent ujra ébreszteni fog ami azz jelenti ,hogy a telefon működik valószínűlega képernyő rossz. A képernyője kb. Egy héttel ezelőtt lett kicserélve mert összetörött. Szerintetek lehet hozzá valami köze? Ha valaki válaszol akkor annak nagyon megköszönöm!:)

2015. szept. 24. 06:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ha kaptál garanciát a cserérénél akkor vidd vissza.
2015. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaptam rá garanciát 😳
2015. szept. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!