Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány javítás után cserélik ki...

Hány javítás után cserélik ki a telefont?

Figyelt kérdés

Annyi kérdésem lenne hogy van egy Sony Xperia T3 telefonom. Januárban vettem.Nem voltam semmi baja amikor egyszer csak nem vette be a töltést. Ezért bevitte

bevittem a BP-i szakszervízbe. Egész gyorsan kész is lett. Sajnos elkiabáltam magam, rá úgy kB 2-3 hónapra megint nem vette be a töltést. Akkor azt mondta a szervizben az ügyfélszolgálatos, ha még egyszer ilyen baj van akkor ki cserélik. Gondoltam már csak megtudom csinálni. Úgyis lett egész hamar kész volt. Sajnos rá egy hónapra ismételten nem vette be töltést. Bevittem, hogy megcsináljàk. Úgy voltam vele mindegy hogy mikor,de kész legyen. Itt volt a holtponton, mert tegnap volt hogy kikaptam 2,5 hónap után. Sajnos igaz hogy tegnap kaptam meg,de most meg a kijelzőn van egy kék folt..bevittem és azt mondták hogy beveszik megint,mondtam hogy köszönöm nem. A telefon valószínűleg gyári hibás lehet és amiatt rossz ennyiszer. De még van rajta jótállás akkor.miért Ben képesek kicserélni??



2015. szept. 24. 12:32
 1/2 szántóvető ***** válasza:
azért mert ez veszteség.a gyártónak,forgalmazónak,értékesítőnek az az érdeke hogy a vevő minél rosszabbul járjon ill. minél gyakrabban vegyen másik terméket.a jótállási jegyre fel van tüntetve minden javítás dátumokkal együtt?ha nem kapsz másik készüléket akkor fordulj a békéltető testülethez.2,5 hónapot pedig nem vagy köteles várni a szervizre. [link]
2015. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen minden dátum fenn a hiba lapon plusz még kaptam egyet mert már nem.fért fel rá több,meg kaptam egy olyan lapot amin az volt felejtette idézem "a garancia igényeinek érvényesítése érdekében kérjük forduljon a vásárlás helyéhez". Mai napon elmentem és elküldtek a szervizben ismételten...
2015. szept. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!