Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feljelenthetnek érte?

Feljelenthetnek érte?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elegge bonyolult helyzetben vagyok s nem,tudok mit tenni... Par honapja elmentem telefont venni de sajnos az én bankszamlamrol nem fizethetem q reszletet mivel nemrég élek kint kulfoldon. Egy ismerosomet kertem meg hogy az o számlájáról legyen fizetve én,meg neki odaadom, de most az ismerősömmel nagyon összevesztünk. Ha attol tartok ha elmennek es hiaba fizetnem vagyis azeretnem ok azt ügye nem tehetik meg hogy feljelentenek mert vegulis nem az én tulajdonom. Nem tudom h szokott ez lenni meg csak ajaat nevemen volt telefon.
2015. szept. 24. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a köze a külföldön élésnek ahhoz, hogy nem fizetheted a telefont, már itt elakadtam.
2015. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mielőtt entert nyomsz, vedd a fáradtságot és olvasd vissza...mert így zavaros, sok hibával...


mindent lehet, de nincs értelme a feljelentésnek...ugyanis nem loptad, valamint hónapok óta nálad van...mit mond a hatóságnak? hogy összevesztünk, és meg akarom szívatni az ismerősöm? elhajtják, mint a szél..


ugyan, ez az egész csak vihar a biliben.

ha van hiteltérdemlő bizonylatod, hogy feladtad a címére a részletet, akkor semmi nem lesz...persze elektronikus igazolás nem jó az ilyen necces esetben, csak a csekk..mindenképpen papírod legyen róla.


no para.

2015. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neuhauser László ***** válasza:

Külföldről is simán fizetheted a saját számládról a részletet, már ha van magyar számlád.

De néha még az sem kell, egyszerűen belépsz a mobilszolgáltatód oldalán a saját fiókodba és internetes (bankkártyás) vásárlással befizeted a számláidat

Ez akár még külföldi ankszámlával is működhet, szóval hagyd ki a harmadik személyt az egészből, neki ne utalj semmit, mondd megneki hogy ezentúl Te rendezed és csináld amit leírtam.

Ennyire egyszerű

2015. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szóval én most azt hámozom ki ebből, hogy van egy telefonod, amit részletre vásároltál, de nem a te neveden van, hanem azén, aki fizeti...és te meg közvetlenül neki utalod a pénzt, hogy fizesse és arra vagy kíváncsi, feljelenthet-e, ha te fogod magad, és nem küldessz neki egy vasat se?


ha ez a szituáció, akkor természetesen megteheti...de ha az ő nevén van, be is jelentheti, hogy valójában ellopták tőle...


de ha nem így van, akkor meg fuss neki mégegyszer a történetnek.

2015. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!