Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes játékok hackelt...

Ingyenes játékok hackelt változatait készülök a telefonomra rakni. Lehet bármi baja ettől a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Virustotal-al átvizsgáltam azt írta ki hogy észlelési arány: 0/56. Szóval akkor ha letöltöm az apk-t és ezt írja ki akkor tejesen biztonságos?
2015. szept. 24. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lopni akarod a programot, de be vagy szarva, hát... nem lennék a helyedben...
2015. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, nem kioktatást.
2015. szept. 24. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
jó, akkor egy normális...igen, lehet benne akármi...mért ne lehetne? szgépen sem jelez minden crack-re a vírusírtó...azért, mert épp az adatbázisában lévő kártevő nem szerepel benne, egy teljesen friss még lehet...de neked biztos jobban megéri az összes adatod, jelszavad eladni párszáz Ft-ért :D
2015. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mint írtam Virustotal-al átvizsgáltam az apk-t nem talált semmit. Azt írta ki amit leírtam.
2015. szept. 24. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor higyj annak...
2015. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát jó de azt írták ez megbízható, mert ha a virustotal nem talál semmit akkor az biztonságos.
2015. szept. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!