Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsoltam, egy csomó alkalmazáshoz azt írta ki, hogy nincsen telepítve. Aztán újra bekapcsoltam, hátha megjavul,de nem. Ezeket az alkalmazásokat kitöröltem, hátha újra letöltéssel jobb lesz... Rámentem a Play áruházra, és azt írta ki, hogy ellenőrizzem a hálózati kapcsolatot. De a wifi csatlakozva volt, ráadásul a legerősebb fokozaton. Ráadásul a képeim is eltűntek. A kamera albumomból minden képre azt írja ki, hogy a fájl megsérült.. Összekötöttem USB-vel a géppel, és ott is ugyanazt írta ki. Viszont MyDriveson láthatóak a képek.Retricával is szoktam képeket csinálni, meg netről is letölteni, DE NEM MENTI EL!! Még adtam egy utolsó lehetőséget, hogy a laptopba kártya olvasóval együtt beraktam az sd kártyát, de a laptop nem érzékeli. Egyébként LG optimus L9 P760 telefonom van.. Mit tegyek???????????? Előre is köszönöm!! :)))

2015. szept. 16. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján sérült a belső memória. Csinálj egy hard resetet, ha nem válik be akkor szerviz
2015. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a belső memóriája betelt és kivetted a memórikártyát amin az eddigi dolgaid voltak ?
2015. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De kivettem. De a kepek akkor sincsenek meg
2015. szept. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!