Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535 tulajdonosok! Mi a...

Lumia 535 tulajdonosok! Mi a véleményetek erről a készülékről?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nincs benne LTE, gyenge a wifi vevő. Nektek volt gondotok a wifivel?

Mennyire felelt meg nektek a kijelző felbontása (220ppi)?



2015. szept. 25. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

A wifivel nem volt bajom, bár nem vagyok egy nagy netezős. A felbontás is ok. A telefon képességeihez képest olcsó. De...


- A képernyő érzékenysége nekem a frissítés után sem lett tökéletes

- Borzalmasan tükröződik, utcán alig látni a képernyőt.

- Nekem túl nagy az 5"

- Utálom a Windows Phone rendszert.


De sokan szeretik, szóval nyomogasd meg az üzletekben. nekem nem jött be, hamarosan eladom.

2015. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz! A képernyő érzékelési hiba állítólag csak valamilyen hardver verziónál áll fenn. Meg tudod mondani, a tiéd melyik verzió?
2015. szept. 25. 09:12
 3/7 A kérdező kommentje:
A wifi fogja a jelet pl vonaton is?
2015. szept. 25. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 535 van, még a hibás verziójú. Bementem a székesfehérvári Nokia Carbe egy hétfői napon, következő nap már hozhattam is haza, kicserélték az érintőjét, és egy ingyen fóliát is rádobtak. A wifi vevője vetekszik a laptopoméval, tehát nem gyenge. Nekem kb 20-25 m-re a háztól (falakon mindenen keresztül jön a jel, és a falak jóval legyengítik) megy el az utcában. A kijelző szerintem gyönyörű. Nekem az LTE nem fontos, nincs mobilnetem :D
2015. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az áron abszolút jó telefon az 535, és az első szériában volt hibás kijelző, nem tartom valószínűnek, hogy ha most veszel, olyat kapsz.
2015. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra még tudnátok válaszolni, hogy a GPS milyen gyors, mennyi idő alatt találja meg a helyet, ha pl. 100km-re odébb kapcsold be,mint ahol utoljára volt használva? Offline is rendesen megy?
2015. szept. 25. 18:00
 7/7 Jack Alvin ***** válasza:
100%

Én elégedett vagyok vele.

Nekem gyenge a mobilnetem de én már használtam bicajon a GPS-t és kb. 5 mp volt a betöltődés. Az offline térkép is jó! :)

Én elégedett vagyok vele

2015. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!