Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek iPhone 4S-én iOS9?

Van valakinek iPhone 4S-én iOS9?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mióta frissítettem az iOS-t 9-re (már 9.0.1), azóta fura dolgokat csinál a telefonom.


Bezárok egy alkalmazást (Home gomb 2x-i lenyomásánál), majd utána lezárom a telefont. Mikor legközelebb feloldom, bejön az az alkalmazás, mintha be sem zártam volna, és végig meg volt nyitva (Facebookon is végig mutatja, hogy elérhető vagyok).

Pedig tuti, hogy bezártam.


A másik, hogy Facebook alkalmazásban ha mappát akarok megnyitni valaki képei között, kilép és bezár az alkalmazás.


Tapasztalt ilyet valaki rajtam kívül? Neten nem találtam erről a hibáról semmit még.


AZ "APPLE, IPHONE, IOS SZAR, ÉS VEGYÉL MÁST" ÉS TÁRSAI KOMMENTEKTŐL KÍMÉLJETEK, LEGYETEK SZÍVESEK.


Köszi előre is!



2015. szept. 26. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
home gomb 2x nem zárja be az alkalmazást, egyszer nyomd csak meg, és nem kell semmit bezárni, az iphone memóriakezelése nagyon jó, bármennyi alkalmazás be lehet töltve
2015. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megnyomom 2x a Home gombot, megjelennek az alkalmazások ablakokban (multitasking), amik épp nyitva vannak. Kihúzom a képből az alkalmazást, és bezárja. Így értettem. Hiába zárom be, gyakran (nem mindig) feloldás után a bezárt alkalmazás ugrik elő.


Én mégis jobb szeretek bezárni mindent. :)

2015. szept. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!