Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van samsung galaxy...

Valakinek van samsung galaxy s6 edge vagy iphone 6 készüléke? Legyszives irjatok le a velemenyeket.

Figyelt kérdés
Most szeretnek venni egy uj mobiltelefont, es nem tudom el donteni, hogy iphone 6-ot vagy samsung galaxy s6 edget vegyek!? Szerintetek melyik telefon a jobb?

2015. aug. 11. 09:28
 1/8 anonim válasza:

Nekem iphone 6-om van és teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon szeretem. Nekem jobban tetszik az ios az androidnál, könnyebben kezelem, de ez teljesen egyénfüggő, másnak meg az android a jobb.

Viszont hiába imádom a telefonomat, nekem nagyon tetszik az Edge és ha most telót kéne cserélnem, akkor tuti azt vennék. Itt szerintem az a döntő, hogy te ios-t vagy androidot szeretnél.

2015. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat! Es az a baj hogy nekem az ios es az android is jo lenne, csak tenyleg nagyon nehez donteni, mert mindketto nagyon tetszik es nagyon jo. Fogalmam sincs hogy mi legyen.
2015. aug. 11. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
S6 edge.Több lehetőség.
2015. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

iphone 6. értékállóbb és megbízhatóbb

egyébként a samsungos tácsvizről csak rosszat hallani, szóval nem ajánlom az s6ot. lehet, hogy 2 évig tökéletesen menne, de aztán előbb utóbb belassulna. a családban viszont van egy iphone 3gs és még mindig jól használható, pedig lassan már 6éves a készülék.

2015. aug. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt döntesz,olvad el előtte:


[link]

2015. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindneképp iPhone6. Minimum (!) 4 évig hű társad lenne, a Samsungot meg dobhatnád el egy idő után, mert vagy annyira belassulna hogy használhatatlan lesz (tipikus Androidos probléma), vagy pedig ha valami csoda folytán nem lassulna be, akkor meg nagyon hamar elavultnak fog számítani. Plusz tegyük hozzá, hogy a Samsung nem arról híres, hogy sokáig támogatják a telefonjaikat. Egyetlen előnye az S6 Edge-nek, hogy szerintem nagyon szép telefon, de ezen kívül nem sok erénye van. Ha külső és specifikációk alapján döntesz, akkor Samsung, ha pedig a megbízhatóság és a nagyon hosszú támogatottság és értékállóság és a megbízhatóság a szempont, akkor iPhone.
2015. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kétszer írtam hogy megbízhatóság:D Bocs.
2015. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D koszonom szepen az eddigi valaszokat!
2015. aug. 13. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!