Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom feloldani az iPhone-...

Nem tudom feloldani az iPhone-omat, mert megváltoztattam a jelkódomat. A következő probalkozáshoz egy orat kell várnom, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megváltoztattam először,de meg akartam megegyszer es nem fogadta el a régi kódot. Először öt percet,tizenötöt es most egy orat kell varnom. Ujjlenyomatot fel sem ismeri. Lehet valamit tenni,nagyon meg vagyok ijedve?😳

2015. szept. 26. 20:12
 1/10 Zakathol ***** válasza:
100%
Vissza kell adni a gazdájának.
2015. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Add vissza szépen a gazdájának a telefont.
2015. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Loptad?
2015. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban tiéd a telefon, akkor egy apple üzletben tudnak segíteni. De kellenek hozzá a papírjai is.
2015. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok,köszönöm a sok segítséget!:) Utolsó,nem lesz szükség rá,a neten megtaláltam a megoldást,csak először nagyon meg voltam ijedve😄
2015. szept. 26. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha az ujjlenyomatod nem ismeri fel, ami NEM VÁLTOZIK akkor NEM A TIÉD a telefon, ennyi, nem kell ezt ragozni.

Max akkor nem ismeri fel az ujjlenyomatot, ha vizes a kezed vagy pillanatragasztóval be van kenve.

Örülj neki, hogy még tudsz próbálkozni mert le fog zárni a telefon.

2015. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 10:13

Látszik, hogy fogalmad sincs az apple biztonsági beléptetésének a működéséről. Egy újraindítás után azonnal kéri a jelkódot és nem lehet ujjlenyomattal feloldani. Szóval inkább ne okoskodj, hogyha nem értesz hozzá. iCloud fiókkal lehet még feloldani ez a másik lehetőség ez most jutott eszembe. Gondolom ezt találta meg a kérdező is.

2015. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,sok itt az okos,akiknek a szövegértés sem igazán megy😄 De szerencsére biztonsagi mentés is volt ugyhogy meg lehetett oldani😏
2015. szept. 27. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Iphone 3-ról kezdtem azóta is ez van úgyhogy mellélőttél Öcsi. Tudom hogy jelkódot kér, de az a tagnak eleve megvan mert mondta, hogy ujjlenyomatot nem ismeri fel. Szóval kinek is van itt problémája. Olvasd el a kérdést. Eleve fura az egész.

1 éve van i6om és mondom, i3-mal kezdtem amikor még az emberek többsége nem is ismerte ezt a márkát.

2015. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso kerdező,mi ebben a fura?
2015. szept. 27. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!