Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha neten gsm-bol veszek uj...

Paca001 kérdése:

Ha neten gsm-bol veszek uj iphone 6-t akkor arra tudok vhol biztositast kotni h ha leejtem ellopjak elhagyom stb?

Figyelt kérdés

#iPhone #IOS #iPhone 6 #iphone biztositas #iphone 6 biztositas
2015. szept. 26. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
apple care kotheto ra igy is , szerintem.
2015. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

AppleCare lehet, de az nem biztosítás. Ha leejted, ellopják, sem a javítása, sem a pótlása nem lesz ingyen. Ahogy én olvasgattam, kb. egy kiterjesztett garancia elég sok pénzért.


Én nem "gsm-ben" vettem az 5s-emet, és lehetett hozzá 12.000 Ft plusz költségért biztosítást kötni. Ez egy teljes körű, három évre szóló biztosítás, ami már az, amit Te szeretnél, lopás, törés, vízbeejtés, minden. Csak ne vidd háborús övezetbe, ott nem érvényes :-) iStyle-tól vettem egyébként, minden Apple termékre kínálják.

2015. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi, sztem maradok istyle-nal en is, csak arukeresos gsm-ek 30-40k-val olcsobbak
2015. szept. 26. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiába olcsóbb, nem kapsz rendes garanciát
2015. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a garancia egységes, ugyanazt kapod (kivétel a gsm boltok, ott a szürke importos telefonon buhera gari van),

a leejtés-ellopás ellen biztosítást kell kötni

keverik itt az okosok


biztosítást csak szolgáltatónál tudsz kötni vásárláskor, pl. voda, telekom

2015. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tévedés, nem csak szolgáltatóál kapsz ilyet:


[link]

2015. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
istyle-t ismerem csak draga.
2015. szept. 29. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszont nem simlisek és adócsalók, mint az online boltok általában, és nem szürkeimportos cuccokat árulnak. Valamit valamiért.
2015. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!