Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy töröljem le a rootot egy...

Dominik58 kérdése:

Hogy töröljem le a rootot egy 4.4.2 es android verzióju készülékről?

Figyelt kérdés
root törlésről lenne szó ugyanis néhány napja rootoltam a telefonomat. De aztán megbántam mert nem tudok belépni a google playre (fojton csak aszt irja ki hogy nincs kapcsolat) és több alkalmazásom is megkattant. Ezért akarom törölni. Namost én rengeted videót és oldalt néztem ki is próbáltam de semmi. Ezért jöttem ide ,hogy leirja nekem valaki lépésről lépésre hogy mit csináljak. Előszőris a root egy alkalmazással történt ami rootolta a telefonom az nem engedi letörölni csak letiltani ehez kéne a segítség meg hogy a root teljesen eltűnjön. Akészülékem neve OP3N DOTT android verzió 4.4.2 . egy ilyen telefonról kéne leszedni a rootot. A választ előre is köszönöm.

2015. szept. 26. 23:19
 1/3 anonim válasza:

4.4.2-es androidról nem tudod eltávolítani...

Megoldás ha mindent törölsz a telefonról.

Letöltöd a mobil odin-t, és a telefonodhoz való firmware-t.

Követed az utasításokat ami a mobil odin oldalán van, ezután amikor újraindul a telefonod, teljesen tiszta rootmentes gyári állapotban lesz.

Ne felejtd el elmenteni az adataidat mert minden elveszik!

2015. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem igazán akart összejönni :(
2015. szept. 27. 09:17
 3/3 anonim válasza:
Mi a telefonod típusa?
2015. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!