Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem enged a telefonon bejelent...

Nem enged a telefonon bejelentkezni a gmail-be valaki segítene?

Figyelt kérdés

Úrja raktam a telefonom és most nem enged bejelentkezni telefonon gmail-be aztán megnéztem gépen az email eket kaptam egy olyan emailt hogy "bejelentkezés megakadályoztuk" az volt ebben az email ben hogy nem biztonságos alkalmazásba jelentkeztem be és abba nem lehet bejelentkezni aztán meg olyat írt hogy jelentkezzek be biztonságos alkalmazásba mint pl. a gmail. De pedig a gmail be akartam bejelentkezni.

Újra raktam a telóm úgyse volt jó.Frissítettem a legfrissebb gmail alkalmazást így sem jó. Valaki tudna segíteni?Please köszi a válaszokat



2015. szept. 27. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, csak azért írok ide, mert nekem is hasonló problémám van: regisztráltam a gmail-re, de nem enged be a Google Play-be! Pontosan odafigyelek, hogy mit és hogyan írok be, mégis letilt: "a felhasználónév és a jelszó nem egyezik!"
2015. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!