Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt ilyen lassan a...

Miért tölt ilyen lassan a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S6 edge készülékem van, nyáron vettem vadonatújan, szóval még új, kb. hetente egyszer kiszoktam kapcsolni. Mindig, amikor töltőre csatlakoztatom, kiírja, hogy Gyors töltés, és kb 1-1,5 óra alatt fel is töltődik. Most pedig csak simán Töltés-t ír ki, és ilyen 5-6 órákat ír hátralévő időnek :(((( Miért lehet ez? Kérem segítsem, aki ért hozzá

2015. szept. 27. 12:02
 1/3 anonim válasza:

Töltőt cseréltél? Vagy hibás a tölto,vagy esetleg nem gyari a tolto

Nekem is volt mar ilyen

Kicsereltem es jo

2016. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Nekem nem edge van, hanem sima S6. Megtaláltam a kérdésed, mert tegnap nekem is kb 5 óra alatt töltött a telóm. Igaz én kikapcsoltam a kábeles gyorstöltést a beállítások menüben az akkumulátor menüpont alatt, amit nézz meg, hogy nálad be van e kapcsolva! ( android 6.0.1)

Az én problémám az, hogy már 2 hónapja így töltöm a telót és ugyan arról a szintről kb 40 perc alatt töltött fel. Azóta nem töltöttem. Remélem nem a Samsung küldött valami update et. Esetlegesen felismert akku problem miatt, mint a Note 7 esetében!

Majd írd meg, hogy mi lett.

2016. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most jó! Pillanatnyi zavar lehetett, pedig a gyári töltőjével töltöttem.

Most kapok észbe, hogy már több mint 1 éves a kérdés. Ezt benéztem! :)

2016. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!