Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam...

Melyik telefont válasszam átlagos felhasználásra? Sony xperia e4 vagy nokia lumia 535?

Figyelt kérdés
A telefont csak facebookozásra és zenehallgatásra használnám. Az lenne a fontos hogy melyik lassul be két éves használat során kevésbé.

2015. szept. 27. 15:05
 1/7 A kérdező kommentje:
nincsenek előítéleteim a w phone felé ... Sőt inkább afelé hajlok.
2015. szept. 27. 15:06
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

SONY Xperia E4!!!

5 hónapja van ez a telefonom, és semmi baja nincs.

Minden frissítés (oprendszer és alkalmazás) után is minden tökéletesen fut.

A SONY a legjobb választás!

2015. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Ja, amúgy most olyan 40K körül mozog az ára...

Előző voltam.

2015. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! És szerinted megérné e4g-t venni? Mert arról is jókat hallok.Várom még a válaszokat:)
2015. szept. 27. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem annyira, de én meg valahol azt olvastam, nem valami gyors az E4-hez képest, olyasmi rossz, mint az E1...

Lassú, lefagy, laggol stb...

Úgyhogy jobban jársz az E4-gyel! :)

2015. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pedig amondó vagyok, hogy kerülni kell az Androidot. Az 535 ey kiváló választás, kategóriájában verhetetlen, és évek múlva is telefon lesz. Nekem január óta van egy ilyen készülékem, egész nap nyúzom. Semmi bajom nincs vele, csak mintha ragasztót kentek volna rá ( nehezen bírom lerakni :D ). De ha tudsz egy kicsit spórolni, akkor vagy egy 640-et, vagy a nemsokára érkező 550-et válaszd!
2015. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg is győztél! a legfontosabb hogy telefon maradjon. Köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!