Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance 3...

Samsung galaxy s advance 3 éves mobilom újra és újra indítja magát, mi baja?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja hogy a telefonom megzakkant és van hogy egymás után tízszer indítja újra magát, szétkapcsol... Az aksit most cseréltettem ki, azzal már nincs gond. Szoftverfrissítésre ha rámegyek, nincs új elérhető. Mi baja lehet és hogy lehet megjavítani?
2015. szept. 28. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lejárt az ideje. Én most cseréltem le a 3 éves s plus-omat a3-ra. Nagyon fájt érte a szívem de nem vitte már el az alkalmazásokat, újraindult, szétkapcsolt, nem voltam elérhető. Az üzletben ahol az újat vettem azt mondták csoda, hogy eddig bírta.
2015. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ettől félek, hogy igen lejárt az ideje... :( vagy hát biztosan mert, hogy ezek a telefonok direkt is így vannak tervezve, csak nekem meg nincs pénzem félévente másikat venni... :/

Mert más baja meg nincs.

2015. szept. 29. 19:35
 3/3 kilroy ***** válasza:

Próbáld meg frissíteni odin -nal.

Ha nem nfc -s (vodás), akkor segítek szívesen.

2015. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!