Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?...

Melyik telefont vegyem meg? (lent)

Figyelt kérdés

Másfél éve van egy Huawei asscend y530 telefonom és olyan szinten lassú sz@r az egész hogy nembirom és venni szeretnék egy jobbat.Kettőt már kinéztem magamnak csak nemtudom melyik legyen.Szerintetek?

Samsung galaxy A5 vagy samsung galaxy J5??

(soha nevegyetek Huaweit :DDD)

Köszi a válaszokat előre is:))



2015. szept. 29. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt egy összehasonlítás

[link]


Galaxy J5 az A5 butított kiadása kevésbé minőségi megjelenéssel, kevesebb tárral (16 GB helyett 8 GB) és memóriával (2 GB helyett 1,5 GB, cserébe 10-essel olcsóbb.

2015. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A5
2015. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
A Huaweii-t meg ne egy alsókategóriás telóról ítéld meg, ott Samsungban is xart kapsz. :)
2015. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik se.Az A5 rohadt szar (tapasztalatból mondom) ha érdekel hogy miért akk írj privibe.A J5 se lehet jobb mivel az még gyengébb.

A huawei-ről annyit h lehet hogy te vettél egy alsókategóriásat ami lassú (nekem még a 2 éves y300-am se volt lassú) de attól még ne mond azt rossz a huawei.Sok Huawei-t próbáltam és nem volt rossz tapasztalatom vele.

Inkább OnePlus One,Nexus 5,Lumia 930.Vagy Huawei P8 Lite :D

2015. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!