Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Neked milyen okostelkefonod van?

Neked milyen okostelkefonod van?

Figyelt kérdés

b,mikre használod?

c,meg vagy vele elégedve? :)



2015. szept. 29. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Kettő is van.


Xperia T, használtan vettem. Ahhoz képest hogy 3 éve csúcs kategóriás volt, elég nagy csalódás.


Előnyei:

Eddigi telóimhoz képest nagy, és minőségi kijelző.

Szép forma, anyaghasználat.

Elég szép kameraképet csinál.

Ahhoz képest hogy 3 éves, hozza egy mai 30-40 ezres teló szintjét a csúcstelók extráival.

Van rá 5.0 Cyanogenmod ami nagyon stabil.

16GB belső tárhely.


Hátránya, hibái:

Néha bevillog kéken a kijelző.

Gyári rommal néha rebootolt kamera módban.

Gyári romban kisebb nagyobb idegesítő hibák, fagyások, amit nem javítottak.

Több feladatnál belassul, pl telepítés, letöltés közben kb használhatatlanná válik, ami érdekes, mert még az 1 magos régi telóm se csinálta ezt.

Baromi gyenge akku, gyárilag alulméretezett, csoda ha a napot kibírja, de ha közben fotózgat vagy nyomogatja az ember akkor max fél nap és hulla a teló.


Összességében, igaz használt volt, de többet vártam egy egykor 120 ezres telefontól.

2015. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másik egy Lumia 530.


Előnyei:

Windows rendszer baromi gyors.

Olcsó volt, újonnan 17-8 ezer.

Stabil, jól használható.

Egész jó üzemidő, 2-3 napig kibírja.


Hátrány:

Kamera nagyjából dísznek van.

Nincs led villanó, bár ilyen árban nem is csoda.

Anyaghasználatában is süt róla, hogy olcsó telefon.

Valószínűleg nem kap Win10 frissítést.

Bár 2 kártyás, de egyszerre csak egy használható.

Kevés alkalmazás van, és a meglévőeket is lehetne finomhangolni.

Gyárilag még sd kártya sem volt hozzá, és elég kevés a belső tárhely.

A névjegyeket hülyén kezeli, van hogy nem találom, vagy nem mindet szinronizálja netről, ez nem tudom miért van.


Alapvetően kicsit olcsó húsnak híg a leve érzéssel vettem meg, de ár érték arányban nézve nagyon jó telefon volt.

2015. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy Pocket Neo-m van nem amnyira szeretem mert kevés a tárhelye és az alakalmazásokat nem lehet átrakni az sd kártyára; nagyon lassú; kicsi a képernyője; nem valami jó a kamerája; előlapi kamera nincs rajta; sok alkalmazást nem lehet rá letölteni; sokszor lefagy. Viszont jó mert kis helyen elfér; jól bírja az eséseket; nem csak a Samsungos fülhallgató jó hozzá.
2015. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy lg l90-em van. Nagyon jó, gyors teló. Nagy kijelző, jó kamera, jó üzemidő (2,5 napot bír ki). Nagyon meg vagyok vele elégedve! Rengeteg apk meg játék van rajta és még mindig iszonyat gyors főleg cm 12.1-el! :) A negatívum viszont hogy a tárhlye csk 4 gb ami felhasználható mert a másik négyen a system van.. :( De ha rootolt akkor nincs semmi probléma
2015. szept. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Motorola Moto G2-m van,használtam vettem,váltottam lg l90-ről,nem nagyon ajánlom az 5.0.2-es androidos verziót mert lassú,de az 5.1-be már javították,úgy össszeségében elmegy a teló,viszont az a jó hogy stock android van rajta,szóval nem nyúlkáltak bele a gyártók.
2015. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 lesz rá WIN10-is. Nekem tökéletes teló, led villanó nekem nem hiányzik, névjegyeket is tökéletesen kezeli, meg nem recseg ropog nekem.
2015. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!