Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy birok zenét rakni az...

Hogy birok zenét rakni az iPhone-omra az iTuneson kivűl?

Figyelt kérdés
Eddig minden flottul ment szerettem az itunest mivel ha én zenét rakok a telefonra mindig beállitom hozzá a zene boritóképét is mert nekem ez fontos.Most viszont,hogy kijött a 9.0 új verzió kell az ituneshoz amit nem engedett letölteni furcsáltam is,de aztán mentem a weblapra.Onnan leszedte de a telepítés végén kiírja,hogy min win 7 kell a gépemhez,de nekem csak Xp van.Nem tudok váltani win7-re mert nem birja el a gépem így viszont nem tudok zenét rakni a telefonomra.Nem elég,hogy a IOS9 is egy rakat ürülék még ez se jó.Kérlek segítsetek!!

2015. szept. 29. 21:29
 1/6 anonim válasza:
29%
Mikor összedugod a gépet a telefonnal ne itunest nyisd meg hanem csak magában a telefont a "Saját gép" vagy nem tudom milyen néven szerepel a gépedben ahol a meghajtók vannak stb. És a telefon zenék mappájába bemásolod amit szeretnél. Borítóképet itt nem tudsz hozzáadni tudtommal de legalább zenéd lesz. Egyébként az ios 9 valóban egy rakás ****.
2015. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

"Mikor összedugod a gépet a telefonnal ne itunest nyisd meg hanem csak magában a telefont a "Saját gép" vagy nem tudom milyen néven szerepel a gépedben ahol a meghajtók vannak stb. És a telefon zenék mappájába bemásolod amit szeretnél. "


WTF?!? :D Neked androidos iphone klónod van? :D

2015. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy "így jártál". :-(


Ha valaki még XP-vel kénytelen vacakolni, nem árt ilyen váltások előtt alaposan tájékozódni, mielőtt frissít, de már mindegy.


Megvárhatod, míg lesz jailbreak a 9-hez, és azon biztosan megoldható valahogy (én nem tudom, hogy, soha nem jutott eszembe feltörni a telefonom).


Vagy egy VirtualBox-ba beleerőszakolsz egy Win7-est, és bár lassú lesz, mint a tetű, legalább tudod az új iTunes-t futtatni. Egy próbát esetleg megér.

2015. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
9:55 , Nem kedves válaszoló , nem klónom van. Lehet te a szűk világodban még nem jöttél rá de az ituneson kívül van más megoldás is. Ja és képzeld! Nekem működik így a zene rá rakása a telefonra! :D
2015. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Apple egyébként meggondolta magát, adott ki XP-re megfelelő iTunes-t:


[link]

2015. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére így járt egyik ismerősöm is és ő talált egy megoldást.Copy trans Control center nevű alkalmazást ezzel sikerűlt megoldani.Viszont köszönöm mindenkinek a tippeket!
2015. okt. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!