Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni?...

Szerintetek megéri megvenni? Nem fog hamar tönkremenni? Megbízható ez a gyártó?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy alcatel one touch pop c2 venni és az osztálytársam azt mondta hogy ne vegyek mert az alcatel az rossz márka, de mondjuk neki egy Samsung galaxy S5 van, és az lenne a kérdésem hogy szerintetek megéri megvenni vagy sem ? 15000 Ft belül szeretnék venni telefont mert most egy Sony ericsson xperia x8 van. Néztem még a Beex márkát de azt nem ismerem. Az alcatel meg szerintem jobban el van terjedve, szerintetek megéri megvenni ? Nem fog hamar tönkremenni ?

2015. szept. 30. 10:35
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem tudjátok mikor fog kijönni újabb alcatel telefon 15000 Ft környékén ? Csak mert attól félek hogy kijön hamarosan újabb telefonszéria tölük és a mostani már nem lesz támogatott android terén.
2015. szept. 30. 10:44
 2/7 anonim ***** válasza:

lumiákkal nincs támogatási probléma, vegyél azt!

Mennyit szánsz rá? Miért vennél no name telefonokat?

2015. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Microsoft Lumia 435.Egy kicsit több csak.
2015. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy Lumiát, ilyen árban jobban jársz vele.
2015. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem kedvenc telom az alcatel, van egy tobb mint tiz eves one touch 715 m, tartaleknak meg mindig jo :) persze aki penzes es iq light, az lenezi, de nem kell foglalkozni veluk
2015. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"van egy tobb mint tiz eves one touch 715 m"

Azért egy 10 éves telefon alapján nem igazán lehet megítélni egy új telefont...Nokáit sem azért veszünk mert a 3410-es anno mekkora király volt.


"persze aki penzes es iq light"

Nem kell pénzesnek lenni ahhoz, hogy normálisabb telefont vegyél, 15 ezerért meg nincs normális telefon. 20-30 alatt sokkal jobban jár az ember egy Lumiával, ott legalább gyors és stabil rendszert kap, és nem fog agyvérzést kapni fél év múlva a lassúság miatt.

2015. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár én a kérdező helyében X8-ra tennék egy jó ROM-ot, kigyomlálnék belőle minden feleslegest, és ellennék azzal, míg össze nem gyűlik a pénzem egy normálisabb telefonra.
2015. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!