Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-ba lehet SD kártyát...

Az iPhone-ba lehet SD kártyát tenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék iPhonet venni csak nem tudom h lehet-e bele SD kártyát tenni és azon van az összes képe (850 körül) és nem szeretném ha azok elvesznének
2015. szept. 30. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet bele tenni.
2015. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Egyikbe sem.
2015. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amióta iPhone létezik, egyikbe sem lehet. Viszont 3-4 féle tárhelyjel csinálják őket, "ha nagyobb tárhelyet akarsz, nyúlj mélyebben a zsebedbe" - alapon. Meg aztán az iPhone-oknál köztudott, hogy inkább a márkanevet kell megfizetni! Mennyi pénzed lenne? Mert tudnék nagyon jó telókat ajánlani! :)
2015. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ szerintetek akkor hogyan oldjam mé a képeim megmaradását?
2015. okt. 1. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:

ELŐZŐLEG LEÍRTAM: nem kell mindenáron iPhone-hoz ragaszkodni, vegyél olyan telefont, aminek bővíthető a memóriája!!!

Nem olvastad el, vagy csak mindenáron iPhone-akarsz?? Mérlegeld, mi a fontosabb: menőzni a telefonnal vagy megtartani a képeket?

2015. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A laptop-okon altalaban van SD kartya olvaso, ha nem, akkor parezer forintert be lehet szerezni egyet. Felmasolod egy szamitogepre a kepeidet, es vagy ott megtartod oket, vagy valamilyen cloud-szolgaltatasra feltoltod, vagy pedig a szamitogeprol termeszetesen egyenesen a telefonra is fel lehet oket masolni.
2015. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Kizo87 te meg olyan helyen ajanlgasd a telefonjaidat, ahol kerdeztek a velemenyedet. Ez nem az a hely. Hadd vegyen iPhone-t ha az tetszik neki, vagy ha azzal akar menozni. Kinek kocsi, kinek lakas, kinek ruhak, kinek elektronikai cikkek. Neked nem lesz sem jobb sem rosszabb attol hogy neki milyen telefonja van, szoval nem ertem hogy miert nem mindegy hogy mit vesz.
2015. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, csak a legkézenfekvőbb dolgot írtam! :D
2015. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

850 kép? Az nem olyan sok. iPhone-on bekapcsolva az iCloud fotókat akár az 5GB-os "ingyen" helyen is elfér. De ha "mélyen a zsebedbe" nyúlsz, 0.99 euróért havonta 50GB-o kapsz ahová elhelyezhetők a fotók - ezt az appok és a rendszer el is intézik, nem kell vele semmi különöset csináni.


Nekem kb. 3000 van, a korábbi 20 gigás helyen is elfért (olyan 12 gigát vitt el).

2015. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!