Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefonnak a...

Salamonsziszi kérdése:

Melyik okostelefonnak a legjobb az akksija?

Figyelt kérdés

Gondoltam veszek egy új telefont, mert az eddigi teljesen tönkrement és kb. már használhatatlan. Számomra a 2 legfontosabb szempont, hogy megfizethető áron legyen és, hogy ne merüljön le hamar.

(és esetleg az sem baj, ha nagyon jó képeket készít... :) )


2015. okt. 1. 15:43
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és még vmi!

ha esetleg tudtok vmi jó előfizetést, ami nagyon-nagyon megéri + mobilnetet, akokor azt is nagyon megköszönném! :)

2015. okt. 1. 15:47
 2/3 xploited01 válasza:
Sajnos az összes nagyon hamar merül. :( De van az a FreeCharging.net -es alkalmazás ahol olyan helyek vannak ahol tudom tölteni a iphoneom, edzőterembe, kávézóban, én ezzel kibackeltem az akksiproblémát. Próbáld ki az applikációt, remélem segít!
2015. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy neked mi a megfizethető! 74 ezerért például Huawei Ascend P7 nagyon megéri. 2500 mAh akksiját rendszeres használat mellett is elég naponta 1x tölteni, és a kamerája is nagyon szuper képeket csinál! Nekem ilyen van, tapasztalatból írom! Vagy kb. ugyanennyiért LG G2, szinte már tűéles képeket csinál, 3000 mAh akksi, de a hardver is sokkal erősebb! Vagy még ugyanebben az árban mozog a Sony Xperia Z1 Compact, nem tudom, hogy az akksija mire elég hasonló hardver mellett (2300 mAh)

A sima Z1 ugyanezt tudja 3000 mAh akksival, de az meg már 86 ezer Ft. És a 20.7 MP egy dolog, de képminőségben is az Xperia Z-sorozat a legjobb!

Esetleg még 86 körül Lenovo P70 - képminőségben csak elfogadható szinten van, viszont 4000 mAh akksi nem semmi, és a hardver mellett talán 1.5-2 napig is bírja!

Kár, hogy amúgy a Samsung Galaxy Mega 6.3 nem éri meg az árát, mert alapban is elég szuper 3200 mAh, de az utángyártott akksija meg elképesztő, a duplája, 6400 mAh, a legnagyobb ami telefon akksiban létezik!

2015. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!