Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok valamit kezdeni a...

Tudok valamit kezdeni a telefonom mikrofonjával?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Szervízbe volt, panelt cseréltek elvileg. Mikor visszakaptam nem ok. a mikrofon. Egyszer hallják amit mondok, egyszer nem. Én rtem a másik félt.
2015. okt. 1. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vidd vissza, ezt a szervízben cseszték el. Valószínűleg valami kontakthiba lesz ott, ha olyan, hogy a mikrofon csatlakozóit csak az erő nyomja a panelra, akkor egy kis tisztítás nem ártana, alkohollal, vagy kontakt javító spray-el fülpálcikán.
2015. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy garanciális szervíz volt és pont akkor telt le a garancia mikor náluk volt.

Elvinném én pénzes szervízbe is csak tudnám, hogy meg is csinálják....

2015. okt. 1. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, mert ha van bármi bizonyítékod, hogy átvételkor is szar volt, akkor van esélyed, hogy megcsináltasd, hiszen nem végezték el a szervizelést 100%-osan.

Ha nem tudod bizonyítani, hogy akkor is fennállt a probléma, akkor buktad sajnos.

2015. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mármint olyan bizonyítékod, hogy kipróbáltad és a szervizesek előtt megjegyezted, hogy valami nem okés, de mégis elvitted. Talán jófejségből megcsinálják ebben az esetben is.

A másik, hogy írásba adtad, hogy nem volt megfelelő minden a javítás után.

2015. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!